Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Nutrigenomix Płodność

Ocena użytkowników: 24 ocen
4.8

Na podstawie wyniku testu możliwe jest opracowanie diety DNA, która pozwoli na zoptymalizowanie płodności.

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie odsyła ją do laboratorium, gdzie jest ona analizowana.

Jest to badanie genetyczne, polegające na analizie 45 wariantów genów. W ramach testu oceniane są genetyczne predyspozycje do metabolizowania składników pokarmowych, skłonności do chorób sercowo-naczyniowych czy nietolerancji pokarmowych, a także geny odpowiedzialne za aktywność fizyczną, kontrolowanie wagi czy nawyki żywieniowe. 

Badanie przeznaczone jest dla osób planujących ciążę / starających się o potomstwo. Na podstawie wyniku badania możliwe jest przygotowanie diety dostosowanej do genów Pacjenta, dzięki której możliwe będzie uzyskanie optymalnej płodności, poprawa stanu zdrowia, osiągnięcie odpowiedniej wagi czy zminimalizowanie ryzyka wystąpienia chorób dietozależnych.

To badanie DNA zostało opracowane przez firmę Nutrigenomix we współpracy ze najlepszymi specjalistami w dziedzinie nutrigenetyki.

Materiałem niezbędnym do przeprowadzenia analizy genetycznej jest wymaz z wewnętrznej strony policzka. Oferowany test wystarczy wykonać tylko raz w ciągu życia.

W ramach pakietu oceniane są geny odpowiedzialne za:

 • metabolizm składników odżywczych
 • zdrowie sercowo-metaboliczne
 • kontrolę masy ciała i skład organizmu
 • nietolerancje pokarmowe
 • nawyki żywieniowe
 • sprawność fizyczną
 • Typ badania

  Badanie wysyłkowe
  Nutrigenomix Płodność

  Cena online:

  2587.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 4 tygodni od zarejestrowania próbki w laboratorium

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Badanie Nutrigenomix - sposób na opracowanie diety DNA, która może zapewnić optymalną płodność

  • Na płodność (zarówno kobiet, jak i mężczyzn) wpływ ma wiele czynników, takich jak np. wiek, predyspozycje genetyczne, zaburzenia hormonalne, niektóre choroby (np. te przenoszoną drogą płciową), stosowanie używek, ale bardzo ważny jest również sposób odżywiania czy odpowiednia masa ciała. Najlepiej, aby odżywiać się zgodnie z predyspozycjami własnego organizmu. 
  • Na takie odżywianie pozwala badanie genetyczne Nutrigenomix Płodność - w ramach tego testu sprawdzanych jest 45 wariantów genów, odpowiedzialnych za metabolizm składników pokarmowych (w tym witamin A, C, E, D i kwasu foliowego, które mają ważny wpływ na płodność), za zdrowie sercowo-metaboliczne, za kontrolę wagi, za obecność nietolerancji pokarmowych, sprawność fizyczną czy nawyki żywieniowe. 
  • Celem badania jest określenie indywidualnego profilu żywieniowego Pacjenta, dostosowanego do jego materiału genetycznego. Dieta opracowana na podstawie wyniku badania Nutrigenomix to nie tylko sposób na zapewnienie sobie optymalnej płodności, ale również na poprawę stanu zdrowia czy zmniejszenie ryzyka wystąpienia groźnych chorób dietozależnych. 
  • Badanie Nutrigenomix Płodność wykorzystuje dotychczasowy stan wiedzy z zakresy nutrigenetyki i nutrigenomiki. Zostało ono opracowane przez firmę Nutrigenomix we współpracy ze specjalistami światowej klasy. Wykonanie testu jest bardzo proste - wymagane jest tylko dostarczenie do laboratorium wykonującego wymazu z wewnętrznej strony policzka. Badanie wykonuje się tylko raz w ciągu całego życia.
  Nutrigenomix Płodność

  Cena online:

  2587.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 4 tygodni od zarejestrowania próbki w laboratorium

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic