Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

myfoodprofile - dieta śródziemnomorska, 54 alergeny IgG

Ocena użytkowników: 17 ocen
4.3

Test weryfikuje obecność nadwrażliwości pokarmowych na 54 produkty typowe dla diety śródziemnomorskiej. 

Test polega na oznaczeniu przeciwciał IgG specyficznych dla 54 produktów spożywczych - to z kolei pozwala na określenie, czy u Pacjenta obecne są IgG-zależne nadwrażliwości pokarmowe na badane produkty. 

Test przeznaczony jest dla osób po 2. roku życia, często spożywających produkty charakterystyczne dla diety śródziemnomorskiej. 

Materiałem do badania jest pobrana od Pacjenta próbka krwi żylnej. Do pobrania krwi nie jest konieczne specjalne przygotowanie. 

Badamy obecność:

 • nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  myfoodprofile - dieta śródziemnomorska, 54 alergeny IgG

  Cena online:

  489.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  myfoodprofile - proste i wiarygodne badanie krwi w kierunku nadwrażliwości pokarmowej IgG-zależnej

  • myfoodprofile to badania krwi wykrywające nadwrażliwości pokarmowe IgG-zależne. Testy te polegają na oznaczeniu swoistych przeciwciał IgG, które produkowane są nadmiernie przez układ odpornościowy w przebiegu tego typu nadwrażliwości.
  • Oferowany wariant badania myfoodprofile przeznaczony jest dla osób często spożywających produkty typowe dla diety śródziemnomorskiej - w ramach testu sprawdzana jest ilość przeciwciał specyficznych dla 54 takich produktów.
  • Wynik analizy laboratoryjnej wraz z raportem czytelnie wskazuje obecność IgG-zależnych nadwrażliwości pokarmowych na dany produkt. Wszystkie sprawdzane produkty pogrupowane są według kategorii (np. warzywa, owoce, mięso), a przy każdym z nich wskazana jest reaktywność przy pomocy trójkolorowej skali (kolor czerwony – produkt powinien zostać tymczasowo wyeliminowany z diety, kolor żółty – wskazane jest rotowanie produktu w diecie, kolor zielony – produkt można bezpiecznie spożywać).
  • Wraz z wynikiem testu myfoodprofile, Pacjent otrzymuje tzw. spersonalizowany przewodnik dietetyczny. Zawarte są w nim m.in. szczegółowe zalecenia odnośnie diety eliminacyjno-rotacyjnej (które produkty należy z diety wykluczyć i na jak długo) czy lista dostępnych zamienników, które należy wdrożyć do diety, aby zapobiec niedoborom pokarmowym.
  myfoodprofile - dieta śródziemnomorska, 54 alergeny IgG

  Cena online:

  489.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Gdzie wykonać oferowane badanie myfoodprofile?

  Materiał do badania pobierany jest w około 900 punktach pobrań sieci DIAGNOSTYKA.


  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic