Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

myfoodprofile - 54 alergeny IgG

Ocena użytkowników: 38 ocen
4.1

Test sprawdza obecność IgG-zależnych nadwrażliwości pokarmowych na 54 produkty spożywcze.

W ramach testu myfoodprofile 54 IgG oznaczane są swoiste przeciwciała IgG przeciwko 54 najpopularniejszym produktom spożywczym. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy u Pacjenta występuje IgG-zależna nadwrażliwość pokarmowa na któryś z tych produktów. 

Badanie przeznaczone jest dla osób powyżej 2. roku życia. Po wykonaniu badania Pacjent otrzymuje czytelny wynik analizy laboratoryjnej oraz spersonalizowany przewodnik dietetyczny.

Test wykonywany jest z pobranej od Pacjenta próbki krwi żylnej. Do pobrania krwi nie trzeba się specjalnie przygotowywać. 

Badamy obecność:

 • nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  myfoodprofile - 54 alergeny IgG

  Cena online:

  459.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  myfoodprofile 54 IgG - podstawowy test w kierunku nadwrażliwości pokarmowej IgG-zależnej 

  • myfoodprofile 54 IgG to podstawowe badanie krwi wykrywające nadwrażliwość pokarmową IgG-zależną na często występujące w polskiej diecie produkty. Test ten polega na oznaczeniu przeciwciał IgG specyficznych dla 54 produktów spożywczych. W przebiegu IgG-zależnych nadwrażliwości pokarmowych, przeciwciała te produkowane są nadmiernie przez układ immunologiczny.
  • Objawy występujące w przebiegu takich nadwrażliwości mogą być bardzo różne i niespecyficzne, pojawiają się one po 24h do 96h po spożyciu szkodliwego produktu, co znacznie utrudnia ich powiązanie ze stosowanym żywieniem.
  • myfoodprofile to proste badanie wykonywane z próbki krwi żylnej, które precyzyjnie wykryje obecność ewentualnych nadwrażliwości pokarmowych. Wynik analizy laboratoryjnej i raport z badania czytelnie wskazuje szkodliwe dla organizmu produkty - wszystkie produkty pogrupowane są według kategorii (np. owoce, warzywa, mięso itp.), a przy każdym z nich podana jest reaktywność przy pomocy trójkolorowej skali (kolor czerwony – produkt powinien zostać tymczasowo wyeliminowany z diety, kolor żółty – wskazana jest rotacja produktu w diecie, kolor zielony – produkt może być bezpiecznie spożywany).
  • Do uzyskanego wyniku testu dołączany jest ponadto złożony z kilkudziesięciu stron, spersonalizowany przewodnik dietetyczny. Zawiera on m.in. szczegółowe zalecenia odnośnie produktów, które należy wykluczyć z diety (i na jak długo) czy listę dostępnych zamienników, które należy wdrożyć do diety, aby nie dopuścić do niedoborów pokarmowych.
  myfoodprofile - 54 alergeny IgG

  Cena online:

  459.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Gdzie wykonać test myfoodprofile 54 IgG?

  Próbkę krwi do badania można pobrać w około 900 punktach pobrań sieci DIAGNOSTYKA.


  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic