Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

myfoodprofile - 108 alergenów IgG

Ocena użytkowników: 34 ocen
4.2

To rozszerzony panel, sprawdzający obecność IgG-zależnych nadwrażliwości pokarmowych na 108 produktów spożywczych.

Test myfoodprofile 108 IgG polega na oznaczeniu poziomu przeciwciał IgG specyficznych dla 108 produktów - pozwala to na określenie, czy u Pacjenta obecna jest IgG-zależna nadwrażliwość pokarmowa na któryś z tych produktów.

Badanie myfoodprofile wykonywane jest u osób po 2. roku życia. Po przeprowadzeniu testu Pacjent otrzymuje czytelny wynik analizy laboratoryjnej oraz obszerny, spersonalizowany przewodnik dietetyczny.

Materiałem do badania jest próbka krwi żylnej. Do pobrania krwi nie trzeba się specjalnie przygotowywać, nie trzeba być na czczo.

Badamy obecność:

 • nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  myfoodprofile - 108 alergenów IgG

  Cena online:

  839.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  myfoodprofile 108 IgG - test sprawdzający obecność nadwrażliwości pokarmowej zależnej od przeciwciał IgG

  • Nadwrażliwość pokarmowa IgG-zależna polega na nieprawidłowej reakcji układu immunologicznego, produkującego nadmiernie przeciwciała IgG specyficzne dla niektórych składników produktów spożywczych.
  • W przebiegu nadwrażliwości pokarmowych zależnych od IgG mogą występować bardzo różne, niespecyficzne objawy, wśród których wymienia się np. dolegliwości ze strony układu pokarmowego, ale też bóle głowy, migreny, bóle kręgosłupa, bóle stawów, zwiększoną męczliwość, zaburzenia nastroju czy zaburzenia snu. Symptomy te pojawiają się od 24 godzin do nawet 96 godzin od spożycia szkodliwego produktu.
  • Wykrycie nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych jest możliwe dzięki wykonaniu testu myfoodprofile - to proste badanie krwi, sprawdzające ilość przeciwciał IgG specyficznych dla aż 108 produktów spożywczych. Wynik testu wraz z raportem z badania czytelnie wskazują produkty szkodzące organizmowi, jak i te zupełnie dla niego bezpieczne.
  • Wszystkie produkty pogrupowane są według kategorii (np. owoce, warzywa, produkty mleczne itp.), a przy każdym z nich podana jest reaktywność przy pomocy trójkolorowej skali (kolor czerwony – produkt należy tymczasowo usunąć z diety, kolor żółty – wskazana jest rotacja produktu w diecie, kolor zielony – produkt można bezpiecznie spożywać).
  • Wraz z wynikiem testu Pacjent otrzymuje także spersonalizowany, kilkudziesięciostronicowy przewodnik dietetyczny. Zawarte są w nim m.in. wskazówki dietetyczne dostosowane do wyniku, plan diety eliminacyjno-rotacyjnej, listę dostępnych zamienników produktów wskazanych do eliminacji z diety czy odpowiedzi na pytania zadawane przez Pacjentów najczęściej. 
  myfoodprofile - 108 alergenów IgG

  Cena online:

  839.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Gdzie wykonać badanie myfoodprofile 108 IgG?

  Próbka krwi do badania może zostać pobrana w około 900 punktach pobrań sieci DIAGNOSTYKA.


  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic