22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

ImuPro Vegetarian - 90 składników pokarmowych, realizacja wysyłkowa

5.00
Ocena użytkowników: 21 ocen

To test na nadwrażliwość pokarmową IgG-zależną, przeznaczony dla osób na diecie wegetariańskiej.

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie zamawia kuriera po odbiór materiału za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W ramach badania ImuPro Vegetarian oznaczana jest ilość przeciwciał IgG specyficznych dla 90 składników pokarmowych. Uzyskany wynik testu jest podstawą do wdrożenia odpowiedniej diety eliminacyjno-rotacyjnej, w celu poprawy stanu zdrowia i samopoczucia Pacjenta.

Badanie wykonywane jest z pobranej od Pacjenta próbki krwi włośniczkowej (z palca).

Badamy obecność:

  • nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych

ImuPro Vegetarian - test na nadwrażliwość pokarmową IgG-zależną, dla osób na diecie wegetariańskiej

  • ImuPro Vegetarian to badanie wykonywane z próbki krwi, stosowane w diagnostyce nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych. Test polega na pomiarze ilości specyficznych przeciwciał IgG, które w przebiegu tego typu nadwrażliwości są nadmiernie produkowane przez układ immunologiczny.
  • Nadwrażliwość pokarmowa IgG-zależna może negatywnie wpływać na stan zdrowia i doprowadzić do wystąpienia przewlekłego stanu zapalnego, który natomiast może być jednym z czynników rozwoju takich problemów jak dolegliwości żołądkowo-jelitowe, choroby zapalne jelit, choroby autoimmunologiczne czy depresja.
  • W przypadku potwierdzenia nadwrażliwości IgG-zależnej na dany produkt / dane produkty, możliwe będzie wdrożenie indywidualnej diety eliminacyjno-rotacyjnej w celu poprawy samopoczucia i stanu zdrowia Pacjenta.
  • Oferowany test ImuPro Vegetarian sprawdza nadwrażliwość na 90 różnych wegetariańskich produktów pokarmowych, a do jego wykonania wystarczy tylko pobrana próbka krwi włośniczkowej.
  • W ramach badania Pacjent otrzymuje ilościowy wynik, jego interpretację wraz z zaleceniami oraz możliwość skonsultowania wyniku ze specjalistą podczas bezpłatnych konsultacji telefonicznych.

ImuPro Vegetarian - 90 składników pokarmowych, realizacja wysyłkowa


1199.00 na stronie
Technologia badania:
Metoda immunoenzymatyczna (ELISA)
Czas oczekiwania na wynik:
5-15 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce