22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

ImuPro Complete - 270 składników pokarmowych, realizacja wysyłkowa

5.00
Ocena użytkowników: 33 ocen

To kompleksowy test w kierunku nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych. 

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie zamawia kuriera po odbiór materiału za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W ramach badania ImuPro Complete sprawdzana jest ilość przeciwciał IgG specyficznych dla 270 różnych produktów pokarmowych. Uzyskany wynik jest podstawą do opracowania indywidualnej, zbilansowanej diety eliminacyjno-rotacyjnej w celu poprawy stanu zdrowia Pacjenta.

Badanie wykonywane jest z pobranej od Pacjenta próbki krwi włośniczkowej (z palca).

Badamy obecność:

  • nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych

ImuPro Complete - kompleksowe badanie krwi w kierunku nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych

  • ImuPro Complete jest kompleksowym testem wykrywającym obecność IgG-zależnych nadwrażliwości pokarmowych.
  • W ramach badania oznaczana jest ilość specyficznych przeciwciał IgG, które w przebiegu nadwrażliwości IgG-zależnych są nadmiernie produkowane przez nasz organizm. Test ImuPro Complete sprawdza nadwrażliwość na aż 270 różnych produktów pokarmowych.
  • Nadwrażliwość pokarmowa zależna od przeciwciał IgG może negatywnie wpływać na stan zdrowia i skutkować powstaniem przewlekłego stanu zapalnego. Przewlekły stan zapalny może być z jednym z czynników wystąpienia dolegliwości żołądkowo-jelitowych, a także takich schorzeń jak choroby zapalne jelit, choroby autoimmunologiczne czy depresja.
  • Jeśli obecność nadwrażliwości pokarmowej IgG-zależnej zostanie potwierdzona, możliwe będzie opracowanie odpowiedniej, indywidualnej i zbilansowanej diety eliminacyjno-rotacyjnej, w celu poprawy stanu zdrowia i samopoczucia Pacjenta.
  • W ramach badania ImuPro Complete Pacjent otrzymuje ilościowy wynik badania, interpretację wyniku wraz z zaleceniami oraz możliwość skonsultowania wyniku ze specjalistą podczas bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Materiałem do badania jest próbka krwi włośniczkowej.

ImuPro Complete - 270 składników pokarmowych, realizacja wysyłkowa


2189.00 na stronie
Technologia badania:
Metoda immunoenzymatyczna (ELISA)
Czas oczekiwania na wynik:
5-15 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce