Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

IMMUNOdiagDIETA 28 alergenów IgG4

Ocena użytkowników: 41 ocen
4.6

Test pomiaru przeciwciał IMMUNOdiagDIETA 28 alergenów IgG4 pozwala na sprawdzenie, czy występują u nas nietolerancje 28 produktów pokarmowych.

Nietolerancja pokarmowa zależna od klasy IgG4 rozwija się najczęściej na skutek zaburzenia funkcji bariery jelitowej. W jej przebiegu występują różnorodne niespecyficzne objawy.

Test zalecany jest w przypadku występowania nietypowych objawów ogólnych. 

Wyniki testów na nietolerancje pokarmowe pozwalają na personalizację diety, dzięki której objawy nietolerancji pokarmowej ustąpią. Testy na nietolerancje pokarmowe to Twoja droga do poprawy samopoczucia i stanu zdrowia. 

DO 31.05.2024 KUPISZ TO BADANIE 15% TANIEJ Z KODEM WIOSNA

Badamy ryzyko:

 • nietolerancji pokarmowych zależnych od przeciwciał IgG4
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  IMMUNOdiagDIETA 28 alergenów IgG4

  Cena w placówce

  450.00 

  Cena online:

  313.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  IMMUNOdiagDIETA 28 IgG4 – proste badanie krwi na nietolerancje pokarmowe

  • IMMUNOdiagDIETA 28 IgG4 jest prostym testem na nietolerancje pokarmowe polegającym na pobraniu od pacjenta niewielkiej próbki krwi i pomiarze w niej stężenia podklasy 4 przeciwciał IgG (IgG4) – jeśli występuje nietolerancja pokarmowa, poziom tych przeciwciał specyficznych dla produktu nietolerowanego znacznie się zwiększa. W badaniu sprawdzanych jest 28 podstawowych produktów pokarmowych.
  • Nadmierny poziom przeciwciał IgG4 skutkuje występowaniem różnorodnych objawów u pacjenta – wśród dolegliwości tych wymienia się między innymi przewlekłe zmęczenie, problemy ze snem, zmiany na skórze, zaburzenia wzroku, zmiany w zachowaniu, stany depresyjne, gwałtowne zmiany nastroju, bóle mięśniowo-stawowe czy migreny.
  • Testy na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA mogą ustalić przyczynę występowania takich objawów poprzez dokładne wskazanie nietolerowanych produktów. Otrzymany wynik pozwala z kolei na wdrożenie takich kroków (diety eliminacyjnej, diety rotacyjnej), które doprowadzą do cofnięcia się danej nietolerancji pokarmowej IgG4 zależnej – nietolerancja pokarmowa tego typu jest bowiem schorzeniem odwracalnym.
  IMMUNOdiagDIETA 28 alergenów IgG4

  Cena w placówce

  450.00 

  Cena online:

  313.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Gdzie test IMMUNOdiagDIETA 28 IgG4 jest realizowany?

  Test IMMUNOdiagDIETA 28 IgG4 wykonywany jest w punktach pobrań DIAGNOSTYKA, z którymi współpracujemy. Jest ich aż ponad 800 i znajdują się w całym kraju.


  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic