22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

IMMUNOdiagDIETA 28 alergenów IgG4

4.70
Ocena użytkowników: 34 ocen

Test pomiaru przeciwciał IMMUNOdiagDIETA 28 alergenów IgG4 pozwala na sprawdzenie, czy występują u nas nietolerancje 28 produktów pokarmowych.

Nietolerancja pokarmowa zależna od klasy IgG4 rozwija się najczęściej na skutek zaburzenia funkcji bariery jelitowej. W jej przebiegu występują różnorodne niespecyficzne objawy.

Test zalecany jest w przypadku występowania nietypowych objawów ogólnych. 

Wyniki testów na nietolerancje pokarmowe pozwalają na personalizację diety, dzięki której objawy nietolerancji pokarmowej ustąpią. Testy na nietolerancje pokarmowe to Twoja droga do poprawy samopoczucia i stanu zdrowia. 

Badamy ryzyko:

  • nietolerancji pokarmowych zależnych od przeciwciał IgG4

IMMUNOdiagDIETA 28 IgG4 – proste badanie krwi na nietolerancje pokarmowe

  • IMMUNOdiagDIETA 28 IgG4 jest prostym testem na nietolerancje pokarmowe polegającym na pobraniu od pacjenta niewielkiej próbki krwi i pomiarze w niej stężenia podklasy 4 przeciwciał IgG (IgG4) – jeśli występuje nietolerancja pokarmowa, poziom tych przeciwciał specyficznych dla produktu nietolerowanego znacznie się zwiększa. W badaniu sprawdzanych jest 28 podstawowych produktów pokarmowych.
  • Nadmierny poziom przeciwciał IgG4 skutkuje występowaniem różnorodnych objawów u pacjenta – wśród dolegliwości tych wymienia się między innymi przewlekłe zmęczenie, problemy ze snem, zmiany na skórze, zaburzenia wzroku, zmiany w zachowaniu, stany depresyjne, gwałtowne zmiany nastroju, bóle mięśniowo-stawowe czy migreny.
  • Testy na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA mogą ustalić przyczynę występowania takich objawów poprzez dokładne wskazanie nietolerowanych produktów. Otrzymany wynik pozwala z kolei na wdrożenie takich kroków (diety eliminacyjnej, diety rotacyjnej), które doprowadzą do cofnięcia się danej nietolerancji pokarmowej IgG4 zależnej – nietolerancja pokarmowa tego typu jest bowiem schorzeniem odwracalnym.

IMMUNOdiagDIETA 28 alergenów IgG4


313.00 na stronie
450.00 w placówce
Technologia badania:
Test ELISA
Czas oczekiwania na wynik:
do 15 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce