22 123 95 55
PL

H4H Health For Hair - badanie jakości włosa, realizacja wysyłkowa

4.90
Ocena użytkowników: 22 ocen

H4H Health For Hair to kompleksowe badanie jakości włosa. 

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie zamawia kuriera po odbiór za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Oferowane badanie pozwala na określenie poziomu substancji odżywczych, odpowiedzialnych za zdrowy i piękny wygląd włosów.

Na podstawie uzyskanego wyniku możliwe jest opracowanie odpowiedniej pielęgnacji, diety i suplementacji w celu poprawy wyglądu i kondycji włosów, zatrzymania ich wypadania i aktywacji wzrostu. 

Materiał do badania stanowi pobrana od Pacjenta próbka włosów.

Włosy nie mogą być farbowane. Jeśli są, należy odczekać ok. miesiąc i  jako próbkę pobrać powstały odrost.

W pakiecie oceniane są:

  • wzrost i naturalna ochrona włosów przed wypadaniem
  • nawilżenie, struktura, siła i sprężystość
  • pigmentacja i ogólny wygląd
  • kondycja włosów na tle równowagi hormonalnej
  • stężenie i proporcje pierwiastków odżywczych
  • stężenie pierwiastków toksycznych

H4H Health For Hair - kompleksowe badanie jakości włosa

  • H4H to kompleksowe badanie jakości włosa, które może ustalić przyczynę występowania problemów z włosami, takich jak ich nieatrakcyjny wygląd, łamliwość i suchość, brak sprężystości, nadmierne wypadanie, nadmierne przetłuszczanie się czy zbyt szybkie siwienie.
  • W ramach oferowanego testu oceniane jest stężenie 17 pierwiastków odżywczych (mikro- i makroelementów), proporcje pierwiastków odżywczych oraz poziomy 9 pierwiastków toksycznych. Zawartość tych pierwiastków w organizmie ma wpływ na wzrost i wypadanie włosów, ich nawilżenie, strukturę, siłę, sprężystość, pigmentację czy ogólny wygląd włosów.
  • Niewłaściwe poziomy badanych pierwiastków mogą skutkować więc m.in. pogorszeniem wyglądu i kondycji włosów czy zwiększonym ich wypadaniem. Wynik badania H4H jest podstawą do opracowania indywidualnej, właściwej dla Pacjenta pielęgnacji, diety i suplementacji, mających na celu wyeliminowanie występujących problemów z włosami. 
  • Do wykonania testu niezbędna jest tylko niewielka próbka włosów (300-400mg - objętościowo odpowiada to 1 płaskiej łyżce stołowej) od osoby badanej. Raport z badania zawiera przykładową dietę na 7 dni oraz propozycję suplementacji przygotowaną przez dietetyka klinicznego.

H4H Health For Hair - badanie jakości włosa, realizacja wysyłkowa


359.00 na stronie
Technologia badania:
ICP-OES
Czas oczekiwania na wynik:
7 dni roboczych od dostarczenia próbki do laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce