22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości

4.10
Ocena użytkowników: 85 ocen

Ten pakiet badań pozwoli na określenie Twojego unikalnego profilu metabolicznego w oparciu o analizę genetyczną

W ramach badania genetycznego “GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości” badanych jest 5 genów odpowiedzialnych za metabolizm węglowodanów, metabolizm tłuszczów oraz predyspozycje do otyłości i innych chorób zależnych od diety. 

Wynik badania jest podstawą idealnej diety zgodnej z Twoim DNA, która umożliwi Ci osiągniecie optymalnej wagi i uniknięcie w przyszłości wielu poważnych schorzeń.

Cena pakietu uwzględnia:

  • analizę genetyczną w laboratorium
  • raport z badania wraz z zaleceniami żywieniowymi
  • konsultację uzyskanych wyników ze specjalistą

GENOdiagDIETA - wszystko co musisz wiedzieć

  • Test “GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości” to badanie genetyczne wykorzystujące dotychczasową wiedzę z takich dziedzin jak nutrigenetyka i nutrigenomika, pozwalające na określenie indywidualnego profilu żywieniowego osoby badanej.
  • W teście tym dokładnej analizie poddawanych jest pięć genów odpowiedzialnych za metabolizm węglowodanów, metabolizm lipidów (tłuszczów) oraz predyspozycje do otyłości i innych chorób zależnych od diety. Analiza genetyczna pozwala więc na uzyskanie informacji na temat idealnej ilości poszczególnych składników pokarmowych w naszej diecie, tak aby uzyskać prawidłową masę ciała w bezpieczny i trwały sposób.
  • Ponadto, świadomość własnych predyspozycji umożliwia ustalenie takiej diety, która ochroni nas przed rozwojem wielu bardzo niebezpiecznych chorób (cukrzycy, miażdżycy czy zawału serca) lub poprawi nasz stan zdrowia, jeżeli schorzenia takie już u nas wystąpiły.
  • Ważną zaletą badania GENOdiagDIETA jest to, że wystarczy wykonać je tylko jeden raz - DNA każdego z nas pozostaje niezmienne przez całe życie, wynik również będzie więc już zawsze aktualny.

GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości


782.00 na stronie
890.00 w placówce
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 60 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce