Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości

Ocena użytkowników: 92 ocen
4.0

Ten pakiet badań pozwoli na określenie Twojego unikalnego profilu metabolicznego w oparciu o analizę genetyczną

W ramach badania genetycznego “GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości” badanych jest 5 genów odpowiedzialnych za metabolizm węglowodanów, metabolizm tłuszczów oraz predyspozycje do otyłości i innych chorób zależnych od diety. 

Wynik badania jest podstawą idealnej diety zgodnej z Twoim DNA, która umożliwi Ci osiągniecie optymalnej wagi i uniknięcie w przyszłości wielu poważnych schorzeń.

Cena pakietu uwzględnia:

 • analizę genetyczną w laboratorium
 • raport z badania wraz z zaleceniami żywieniowymi
 • konsultację uzyskanych wyników ze specjalistą
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości

  Cena w placówce

  890.00 

  Cena online:

  782.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 60 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  GENOdiagDIETA - wszystko co musisz wiedzieć

  • Test “GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości” to badanie genetyczne wykorzystujące dotychczasową wiedzę z takich dziedzin jak nutrigenetyka i nutrigenomika, pozwalające na określenie indywidualnego profilu żywieniowego osoby badanej.
  • W teście tym dokładnej analizie poddawanych jest pięć genów odpowiedzialnych za metabolizm węglowodanów, metabolizm lipidów (tłuszczów) oraz predyspozycje do otyłości i innych chorób zależnych od diety. Analiza genetyczna pozwala więc na uzyskanie informacji na temat idealnej ilości poszczególnych składników pokarmowych w naszej diecie, tak aby uzyskać prawidłową masę ciała w bezpieczny i trwały sposób.
  • Ponadto, świadomość własnych predyspozycji umożliwia ustalenie takiej diety, która ochroni nas przed rozwojem wielu bardzo niebezpiecznych chorób (cukrzycy, miażdżycy czy zawału serca) lub poprawi nasz stan zdrowia, jeżeli schorzenia takie już u nas wystąpiły.
  • Ważną zaletą badania GENOdiagDIETA jest to, że wystarczy wykonać je tylko jeden raz - DNA każdego z nas pozostaje niezmienne przez całe życie, wynik również będzie więc już zawsze aktualny.
  GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości

  Cena w placówce

  890.00 

  Cena online:

  782.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 60 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Badanie GENOdiagDIETA - geny metabolizmu i otyłości wykonasz z próbki krwi żylnej w naszych 800 punktach pobrań, które znajdziesz na terenie całej Polski pod szyldem DIAGNOSTYKA. 


  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic