Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

GENOdiagDIETA

Ocena użytkowników: 141 ocen
3.9

Celem badania GENOdiagDIETA jest ustalenie unikalnego profilu żywieniowego Pacjenta na podstawie analizy kilkunastu genów

Badanie złożone jest z trzech wzajemnie uzupełniających się modułów, oceniających geny metabolizmu i otyłości, geny nietolerancji pokarmowych oraz geny metabolizmu witamin i antyoksydantów. 

Wynik testu pozwala na opracowanie idealnej diety zgodnej z własnym DNA (tzw. genodiety). Zapewni Ci ona dobry stan zdrowia, osiągniecie optymalnej masy ciała czy uniknięcie rozwoju wielu groźnych chorób w przyszłości.

Cena pakietu GENOdiagDIETA uwzględnia:

 • analizę genetyczną w laboratorium
 • obszerny raport z badania wraz z zaleceniami żywieniowymi
 • konsultację uzyskanych wyników ze specjalistą
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  GENOdiagDIETA

  Cena w placówce

  2199.00 

  Cena online:

  2005.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 60 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  GENOdiagDIETA - wszystko co musisz wiedzieć

  • GENOdiagDIETA jest testem genetycznym wykorzystującym dotychczasowy stan wiedzy z zakresu nutrigenetyki i nutrigenomiki - celem tego badania jest ustalenie unikalnego, indywidualnego profilu metabolicznego Pacjenta.
  • Test GENOdiagDIETA składa się z trzech modułów, które uzupełniają się nawzajem i dotyczą między innymi problemów z nieprawidłową masą ciała, występowania predyspozycji do nietolerancji pokarmowych czy zdolności do eliminacji szkodliwych związków z organizmu.
  • DNA każdego z nas pozostaje niezmienne przez całe życie, test GENOdiagDIETA wykonuje się więc jednorazowo w dowolnym momencie - wynik testu oraz wskazania dietetyczne pozostają aktualne już na zawsze.

  Co jest badane?

  GENY METABOLIZMU I OTYŁOŚCI

  • Ten moduł badania GENOdiagDIETA polega na analizie pięciu genów odpowiadających za metabolizm tłuszczów, metabolizm węglowodanów oraz skłonności do nadmiernej wagi i innych dietozależnych schorzeń.
  • Dzięki wykonaniu tego testu Pacjent dowiaduje się o tym, jakie ilości poszczególnych składników pokarmowych powinien codziennie dostarczać organizmowi w celu bezpiecznego uzyskania i utrzymania idealnej wagi.
  • Wiedza o własnych predyspozycjach i dostosowana do nich dieta to także sposób na uniknięcie wielu groźnych chorób zależnych od diety oraz poprawę stanu zdrowia w przypadku, gdy schorzenia te już się w naszym przypadku rozwinęły.

  GENY NIETOLERANCJI POKARMOWYCH

  • W ramach tego modułu badania GENOdiagDIETA laboratoryjnej analizie poddawanych jest dziewięć genów wiązanych z występowaniem nietolerancji glutenu i laktozy oraz nadwrażliwości na kofeinę, sód i alkohol.
  • W przypadku potwierdzenia występowania danej nadwrażliwości lub nietolerancji pokarmowej, konieczne jest ograniczenie spożycia lub całkowite wyeliminowanie szkodliwego produktu z diety w celu uniknięcia groźnych powikłań.

  GENY METABOLIZMU WITAMIN I ANTYOKSYDANTÓW

  • Moduł ten  opiera się na analizie sześciu genów odpowiedzialnych za metabolizm witamin (B9, B2, D i E) oraz za zdolność do usuwania z organizmu szkodliwych wolnych rodników i toksyn.
  • Prawidłowy przebieg procesów eliminacyjnych jest  bardzo istotny w profilaktyce takich chorób jak nowotwory złośliwe, a także w zapobieganiu przedwczesnemu starzeniu się organizmu.
  GENOdiagDIETA

  Cena w placówce

  2199.00 

  Cena online:

  2005.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 60 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Badanie GENOdiagDIETA zrealizujesz z próbki krwi żylnej w naszych 800 punktach pobrań, które znajdziesz na terenie całej Polski pod szyldem DIAGNOSTYKA. 


  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic