22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Badania dla podróżujących - pakiet badań przed lub po podróży tropikalnej

4.70
Ocena użytkowników: 9 ocen

Pakiet przeznaczony jest dla osób podróżujących do krajów strefy tropikalnej i subtropikalnej.

Pakiet obejmuje 5 badań krwi (OB, morfologia, próby wątrobowe, kreatynina, CRP) oraz badanie ogólne moczu. Te podstawowe testy pozwalają na ocenę ogólnej kondycji organizmu, funkcji nerek i wątroby oraz wykrycie stanu zapalnego.

Materiał do badania stanowią: pobrane od Pacjenta próbka krwi i próbka moczu. Do punktu pobrań należy zgłosić się w godzinach na czczo, w godz. 7.00-10.00.

Pakiet obejmuje:

  • 5 badań krwi
  • badanie moczu

Sprawdź swój stan zdrowia przed lub po podróży do krajów tropikalnych

  • Oferowany pakiet badań krwi i moczu warto wykonać przed planowaną podróżą lub po powrocie z podróży do krajów strefy tropikalnej i subtropikalnej.
  • Dzięki badaniom zawartym w pakiecie możliwa jest ocena ogólnej kondycji organizmu (badanie ogólne moczu, morfologia krwi), ocena funkcji wątroby (próby wątrobowe) i nerek (kreatynina), a także wykrycie obecności stanu zapalnego (OB, CRP).
  • W przypadku uzyskania nieprawidłowych wyników tych badań (nawet jeśli nie występują żadne dolegliwości) po powrocie z podróży tropikalnej, możliwe będzie wykrycie ewentualnego pogorszenia stanu zdrowia, mogącego wiązać się z odbytym wyjazdem.
  • W przypadku wykrycia nieprawidłowości przed podróżą, możliwe będzie szybkie wdrożenie właściwych działań profilaktycznych i leczniczych przed planowanym wyjazdem.
  • Materiał do badania stanowią: pobrane od Pacjenta próbka krwi i próbka moczu. Do punktu pobrań należy zgłosić się w godzinach 7.00-10.00 na czczo.

Badania dla podróżujących - pakiet badań przed lub po podróży tropikalnej


107.00 na stronie
Technologia badania:
Metoda ilościowa
Czas oczekiwania na wynik:
1-2 dni robocze

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce