22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Analiza Pierwiastkowa Włosa EHA

3.90
Ocena użytkowników: 868 ocen

Badanie wskazuje, jakie jest stężenie oraz proporcje pierwiastków w organizmie Pacjenta

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie zamawia kuriera po odbiór za pośrednictwem naszej strony internetowej. 

Badanie EHA, czyli analiza pierwiastkowa włosa, jest sposobem na określenie zachodzących w organizmie chorobotwórczych procesów na podstawie zaburzeń równowagi pierwiastkowej.

Badanie tego typu polega na oznaczeniu stężenia we włosach makro- i mikroelementów, pierwiastków toksycznych, a także wzajemnych proporcji pierwiastków.

Test pozwala na zobrazowanie stanu zdrowia Pacjenta na przestrzeni około 3 miesięcy, na wskazanie zaburzeń mikroelementów i makroelementów w organizmie czy wykrycie obciążeń metalami ciężkimi.

W ramach pakietu badamy:

  • stężenie pierwiastków odżywczych
  • stężenie pierwiastków toksycznych
  • proporcje pierwiastków

Więcej o badaniu EHA

  • Analiza Pierwiastkowa Włosa (Elemental Hair Analysis) polega na określeniu stężenia w organizmie 29 różnych pierwiastków – test ten jest przydatny w wykryciu różnych problemów zdrowotnych oraz tendencji do zachorowania. W ramach badania EHA oceniany jest poziom 6 makroelementów, 14 mikroelementów oraz 9 pierwiastków toksycznych.
  • Test EHA ocenia ponadto wzajemne proporcje pierwiastków - mogą one bowiem ze sobą współpracować lub być konkurencyjne wobec siebie. Niedobór lub nadmiar danego pierwiastka wpływa na zawartość innych. Oznaczenie proporcji między pierwiastkami pozwala na ocenę aktywności metabolicznej i prawidłowości procesów fizjologicznych.
  • Po przeprowadzeniu analizy, Pacjent otrzymuje szczegółowy raport z badania wraz z indywidualnymi zaleceniami, mającymi na celu poprawę naszego stanu zdrowia i samopoczucia.

Analiza Pierwiastkowa Włosa EHA


387.00 na stronie
Technologia badania:
Metoda ilościowa i jakościowa
Czas oczekiwania na wynik:
7 dni roboczych od dostarczenia próbki do laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce