22 123 95 55
PL

Test Antygenowy Jakościowy - Koronawirus SARS-CoV-2 - Z zaświadczeniem lekarskim do Danii

5.00
Ocena użytkowników: 3 ocen

To test przesiewowy, służący do wstępnej identyfikacji osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Do ujemnego wyniku testu dołączane jest zaświadczenie lekarskie do Danii. 

Jest to badanie jakościowe, wykonywane z pobranego od Pacjenta wymazu z nosogardzieli. 

Test polega na identyfikacji swoistych antygenów koronawirusa SARS-CoV-2. Test cechuje się wysoką swoistością, dodatni wynik badania z dużym prawdopodobieństwem świadczy więc o aktywnym zakażeniu.

Do ujemnego wyniku wystawianie jest zaświadczenie lekarskie do Danii.

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE. 

UWAGA! Przed udaniem się w podróż sprawdź obowiązujące przepisy wjazdowe do kraju, do którego się udajesz na stronie Ambasady kraju docelowego lub MSZ.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

W ramach pakietu badamy obecność:

  • antygenów koronawirusa SARS-CoV-2

Test antygenowy jakościowy - szybki test wykrywający antygeny koronawirusa SARS-CoV-2

  • Test antygenowy służy do przesiewowego, wczesnego rozpoznawania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Test ten polega na jakościowej identyfikacji antygenów koronawirusa SARS-CoV-2 w pobranym od osoby badanej materiale (wymaz z nosogardzieli). 
  • Oferowany przez nas test cechuje wysoka swoistość. Wynik dodatni z wysokim prawdopodobieństwem świadczy więc o aktywnym zakażeniu koronawirusem SARS-CoV-2. 
  • Ograniczona jest jednak czułość testu antygenowego, wynik ujemny nie wyklucza aktywnego zakażenia na 100%. Wynik ujemny musi być interpretowany z uwzględnieniem objawów występujących u Pacjenta i wywiadu epidemiologicznego. 
  • W przypadku oferowanego przez nas testu, do ujemnego wyniku badania dołączane jest zaświadczenie lekarskie do Danii. Jest to zaświadczenie stworzone na bazie formularza duńskiej Policji.
  • Immunochemiczny test chromatograficzny to test, który opiera się na specyficznym powiązaniu odpowiednio dobranych przeciwciał wirusa (chromatografia) i antygenów.
  • W sytuacji, gdy identyfikacji podlega antygen, tak jak w przypadku rekomendowanego Standard Q COVID-19, przeciwciało pełni funkcję odczynnika, stanowiącego element testu.
  • W teście antygenowym Standard Q COVID-19 wędrujące w podłożu chromatograficznym kompleksy antygenu (wirusa pochodzącego z wymazanego materiału) i przeciwciał zatrzymywane są przez kolejne przeciwciała, również elementy zestawu i ulegają zabarwieniu, dając barwny pasek.
  • W przypadku nieobecności wirusów w badanym materiale, nie dochodzi do powstania kompleksu wirus-przeciwciała i w konsekwencji powstania barwnego paska. Wynik określany jest jako negatywny.

Test Antygenowy Jakościowy - Koronawirus SARS-CoV-2 - Z zaświadczeniem lekarskim do Danii


134.00 na stronie
Technologia badania:
Chromatograficzny test immunochemiczny, test jakościowy
Czas oczekiwania na wynik:
średni czas do 2 godzin, maksymalny do 7 godzin

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce