22 123 95 55
PL

Test DNA na pokrewieństwo (kuzyn/kuzynka - kuzyn/kuzynka) do celów prywatnych - 72 markery genetyczne, 2 osoby, 2 x wymaz, test wysyłkowy

5.00
Ocena użytkowników: 3 ocen

Celem testu jest określenie pokrewieństwa w relacji kuzynostwa.

To test realizowany drogą wysyłkową - Klient pobiera próbki do badania samodzielnie w domu, a następnie zamawia kuriera po odbiór za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Test ten polega na porównaniu profili genetycznych dwóch badanych osób oraz wykazanie pokrewieństwa pomiędzy badanymi osobami w określonej relacji rodzinnej. Test obejmuje analizę 72 markerów DNA.

Badanie należy wykonać w przypadku wątpliwości co do swojego biologicznego pokrewieństwa z drugą osobą.

Badanie wykonywane jest przez: Laboratorium Diagnostyki Molekularnej Genmed sp.j.

Pakiet badań zawiera:

  • zestawy do pobrania wymazów z policzka od badanych osób
  • obsługę kurierską do laboratorium
  • analizę próbek w laboratorium
  • analizę biostatystyczną wyników badań
  • ekspertyzę w formie papierowej lub elektronicznej

Oferowany test pozwoli na sprawdzenie pokrewieństwa w relacji kuzynostwa

  • Test pokrewieństwa w relacji kuzynostwa obejmujący analizę aż 72 markerów genetycznych jest świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących swoich krewnych lub nie mających pewności co do występowania biologicznego pokrewieństwa pomiędzy członkami swojej rodziny.
  • W ramach analizy oznaczane są aż 72 markery genetyczne, co pozwala na uzyskanie wyniku potwierdzającego występowanie relacji biologicznego pokrewieństwa w relacji kuzynostwa z wysokim prawdopodobieństwem, w większości przypadków przekraczającym 99,9%.
  • Pobranie próbek do badania jest prostą czynnością, którą można wykonać samodzielnie, w zaciszu własnego domu. Wystarczy zamówić zestaw do pobrania wymazów z wewnętrznej strony policzka i na podstawie dołączonej instrukcji pobrać materiał biologiczny od kuzynostwa.
  • Badanie kuzynostwa obejmujące 72 markery DNA pozwala na uzyskanie pewnej i jednoznacznej odpowiedzi na temat relacji pokrewieństwa w Twojej rodzinie.

Test DNA na pokrewieństwo (kuzyn/kuzynka - kuzyn/kuzynka) do celów prywatnych - 72 markery genetyczne, 2 osoby, 2 x wymaz, test wysyłkowy


2989.00 na stronie
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce