22 123 95 55
PL

FoodScreen IgG - 96 składników pokarmowych

5.00
Ocena użytkowników: 14 ocen

Celem oferowanego testu jest diagnostyka utajonych (opóźnionych) reakcji na pokarmy.

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, a następnie zamawia kuriera zwrotnego, postępując zgodnie z załączoną do zestawu instrukcją.

Test polega na określeniu poziomu;przeciwciał IgG swoistych dla 96 produktów pokarmowych. W przebiegu nadwrażliwości pokarmowej IgG-zależnej przeciwciała te są nadmiernie wytwarzane przez organizm w odpowiedzi na spożywane produkty.

Skutkuje to występowaniem bardzo różnych, często niespecyficznych dolegliwości, niekoniecznie związanych z przewodem pokarmowym.

Materiał do badania stanowi próbka krwi z palca.

W ramach pakietu badamy ryzyko:

  • nadwrażliwości pokarmowej IgG- zależnej

FoodScreen IgG – na czym polega to badanie?

  • Celem badania FoodScreeen IgG jest wykrycie utajonych (opóźnionych) reakcji na pokarmy, tzw. nadwrażliwości zależnych od przeciwciał IgG. Test polega na oznaczeniu we krwi Pacjenta stężenia przeciwciał IgG specyficznych dla 96 różnych produktów pokarmowych. 
  • W przebiegu nadwrażliwości pokarmowych IgG zależnych organizm nadmiernie produkuje te przeciwciała, co może skutkować występowaniem bardzo różnych, często niespecyficznych dolegliwości. Wśród nich wymienia się m.in. bóle brzucha, biegunki, zaparcia, wzdęcia, zaburzenia snu, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie czy ogólne osłabienie. 
  • Badanie FoodScreen to jedyny test wykonywany podwójnie u każdego Pacjenta, w mechanizmie zaślepionym - zapewnia to najwyższą dokładność uzyskiwanych wyników. Test realizowany jest przez laboratorium US Biotek - jest to jedyny ośrodek na świecie przeprowadzający badanie FoodScreen. 
  • Laboratorium to posiada certyfikaty i akredytację najlepszych agencji i ośrodków akredytacji laboratoryjnej (COLA, CLIA, Washington Department of Health, CAP), co jest gwarancją najwyższej jakości wszystkich wykonywanych testów laboratoryjnych.

FoodScreen IgG - 96 składników pokarmowych


1195.00 na stronie
Technologia badania:
Test ELISA
Czas oczekiwania na wynik:
do 20 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce