22 123 95 55
PL

FoodScreen IgG - 144 składniki pokarmowe

4.80
Ocena użytkowników: 22 ocen

W oferowanym badaniu określane są swoiste przeciwciała IgG w celu wykrycia reakcji utajonych (opóźnionych) na pokarmy.

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, a następnie zamawia kuriera zwrotnego, postępując zgodnie z instrukcją załączoną do zestawu. 

Nadwrażliwości pokarmowe IgG-zależne polegają na nadmiernym wytwarzaniu przez organizm przeciwciał IgG swoistych dla poszczególnych produktów pokarmowych. W przebiegu tych nadwrażliwości, u Pacjenta mogą występować bardzo różne, często niespecyficzne dolegliwości. 

W ramach testu FoodScreen oznaczany jest poziom przeciwciał IgG swoistych dla 144 produktów pokarmowych. Badanie wykonywane jest z próbki krwi z palca. 

W ramach pakietu badamy obecność:

  • nadwrażliwości pokarmowej IgG- zależnej

Na czym polega oferowane badanie FoodScreen? 

  • Oferowane badanie FoodScreen pozwala na sprawdzenie, czy w naszym organizmie występują nadwrażliwości na 144 różne produkty pokarmowe (a jeśli występują, to z jakim nasileniem). Listę badanych produktów można sprawdzić w zakładce "Lista alergenów".  
  • Badanie to polega na oznaczeniu we krwi Pacjenta przeciwciał IgG swoistych dla 144 produktów pokarmowych - przeciwciała te są nadmiernie wytwarzane przez organizm w przebiegu nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych, co może skutkować występowaniem bardzo różnych dolegliwości. 
  • Badanie FoodScreen to jedyny test przeprowadzany podwójnie u każdego Pacjenta, w mechanizmie zaślepionym - zapewnia to najwyższą dokładność uzyskiwanych wyników.
  • Test przeprowadzany jest w laboratorium US Biotek - jest to jedyny ośrodek na świecie przeprowadzający badanie FoodScreen. Laboratorium to posiada certyfikaty i akredytację najlepszych agencji i ośrodków akredytacji laboratoryjnej (COLA, CLIA, Washington Department of Health, CAP), co jest gwarancją najwyższej jakości wszystkich wykonywanych testów laboratoryjnych.

FoodScreen IgG - 144 składniki pokarmowe


1495.00 na stronie
Technologia badania:
Test ELISA
Czas oczekiwania na wynik:
do 20 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce