22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Trucheck Prostata - badanie krwi w kierunku nowotworu prostaty

4.50
Ocena użytkowników: 21 ocen

To najnowocześniejszy, nieinwazyjny test z krwi, wykrywający raka prostaty u osób bezobjawowych. 

To innowacyjne badanie wykrywa skupiska krążących komórek nowotworowych (CTCs) - są one uwalniane przez nowotwory złośliwe na wczesnym etapie, w tym u osób nieświadomych swojej choroby. Komórki te nie są wykrywalne u osób zdrowych.

Ogólna dokładność badania Trucheck to ponad 99%. Test pozwala na wykrycie nowotworu złośliwego niezależenie od stopnia zaawansowania choroby - wiarygodnie wykrywane są więc również nowotwory we wczesnym stadium.

Wczesne postawienie diagnozy jest kluczowe, ponieważ znacznie zwiększa szanse Pacjenta na całkowite wyleczenie i wiąże się z mniej obciążającą organizm terapią. 

Zalecane jest, aby test Trucheck wykonywać raz w roku w ramach profilaktyki nowotworowej.

PRÓBKA KRWI DO BADANIA POBIERANA JEST W MIEJSCU ZAMIESZKANIA PACJENTA (WIZYTY DOMOWE) - W KATOWICACH, KRAKOWIE, WROCŁAWIU, WARSZAWIE, ŁODZI, GDAŃSKU, GDYNI, SOPOCIE, POZNANIU, SZCZECINIE ORAZ RZESZOWIE.

Jest to badanie pomocne we wczesnym wykrywaniu:

  • nowotworu prostaty

Trucheck - innowacyjne, nieinwazyjne badanie z próbki krwi, które wykrywa raka prostaty

  • Badania Trucheck to najnowocześniejsze testy z krwi, pozwalające na wczesne wykrycie nowotworów złośliwych. Zostały one przetestowane na grupie ponad 40000 osób - są one wynikiem wieloletniej współpracy międzynarodowej, badań naukowych i innowacji. 
  • Testy Trucheck wykrywają skupiska krążących komórek nowotworowych (ang. circulating tumor cells, CTCs), które uwalniane są przez nowotwory złośliwe i są wykrywalne we krwi Pacjentów onkologicznych. U osób zdrowych takie komórki natomiast nie występują. 
  • Celem oferowanego badania Trucheck jest wczesne wykrycie raka prostaty, jest ono przeznaczone dla osób bezobjawowych. Specjaliści rekomendują coroczne wykonywanie takiego testu, w ramach profilaktyki nowotworów złośliwych. 
  • Czułość badań Trucheck wynosi 92.1%, a ich specyficzność 99.9%. Badania te wykrywają nowotwory niezależnie od stopnia ich zaawansowania - dzięki temu możliwe jest wykrycie choroby nawet we wczesnym stadium, co jest kluczowe dla skuteczności wdrożonego leczenia i znacznie większa szanse Pacjenta na pokonanie choroby.

Trucheck Prostata - badanie krwi w kierunku nowotworu prostaty


3499.00 na stronie
Technologia badania:
Immunocytochemia fluorescencyjna
Czas oczekiwania na wynik:
do 15 dni roboczych od dostarczenia próbki do laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce