22 123 95 55
PL
main-search

Trucheck Pierś - badanie krwi w kierunku nowotworu piersi

5.00
Ocena użytkowników: 4 ocen

To najnowocześniejsze, nieinwazyjne badanie krwi, mające na celu wczesne wykrycie nowotworu piersi u osób bezobjawowych.

W ramach badania wykrywane są krążące komórki nowotworowe (CTCs) oraz ich skupiska, które są uwalniane przez nowotwory złośliwe.

Komórki te występują tylko we krwi Pacjentów onkologicznych - są uwalniane przez nowotwory na wczesnym etapie, w tym u osób nieświadomych swojej choroby. 

Ogólna dokładność testu Trucheck wynosi ponad 99%. Badanie wykrywa nowotwór niezależnie od stopnia jego zaawansowania. 

Test Trucheck warto wykonywać raz w roku w ramach profilaktyki nowotworowej.

PRÓBKA KRWI DO BADANIA POBIERANA JEST W MIEJSCU ZAMIESZKANIA PACJENTA (WIZYTY DOMOWE) - W KATOWICACH, KRAKOWIE, WROCŁAWIU, WARSZAWIE, ŁODZI, GDAŃSKU, GDYNI, SOPOCIE, POZNANIU, SZCZECINIE ORAZ RZESZOWIE.

Jest to badanie pomocne we wczesnym wykrywaniu:

  • nowotworu piersi

Trucheck - najnowocześniejszy, nieinwazyjny test z krwi w kierunku nowotworu piersi

  • Trucheck Pierś to najnowocześniejsze badanie krwi, umożliwiające wykrycie nowotworu piersi. Test ten jest wynikiem wielu lat współpracy międzynarodowej, innowacji i badań naukowych - został przetestowany na grupie ponad 40000 osób.
  • Badanie przeznaczone jest dla osób bezobjawowych. Zaleca się, aby wykonywać je co roku w ramach profilaktyki nowotworów złośliwych.
  • W ramach testu Trucheck wykrywana jest obecność skupisk krążących komórek nowotworowych (CTCs). Komórki te uwalniane są przez nowotwory złośliwe i występują we krwi Pacjentów onkologicznych. U osób zdrowych są natomiast niewykrywalne.
  • Czułość testów Trucheck wynosi 92.1%, a jego specyficzność 99.9%. Test wykrywa chorobę nowotworową niezależnie od stopnia jej zaawansowania, co pozwala na wykrycie nowotworu nawet we wczesnym stadium. Wczesna diagnoza to znacznie większa szansa na całkowite wyleczenie.

Trucheck Pierś - badanie krwi w kierunku nowotworu piersi


3499.00 product-price-retail
product-technology
Immunocytochemia fluorescencyjna
product-resultTime
do 15 dni roboczych od dostarczenia próbki do laboratorium

product-page-label-box1
product-page-label-box2