22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Trucheck Cukrzyca - badanie krwi w kierunku nowotworów, dla osób z cukrzycą

4.70
Ocena użytkowników: 6 ocen

To innowacyjne badanie krwi, wykrywające 6 typów nowotworów u osób z cukrzycą typu 2.

To najnowocześniejszy, nieinwazyjny test z krwi pod kątem: nowotworów wątroby, pęcherzyka żółciowego, trzustki, nerek, pęcherza moczowego i jelita grubego. Badanie przeznaczone jest dla osób, u których zdiagnozowano cukrzycę typu 2.

Badanie Trucheck wykrywa skupiska krążących komórek nowotworowych (CTCs), które są uwalniane przez nowotwory złośliwe na wczesnym etapie, w tym u osób nieświadomych swojej choroby. Nie wykrywa się ich natomiast u osób zdrowych. 

Ogólna dokładność badania Trucheck to ponad 99%. Zaleca się, aby takie badanie wykonywać corocznie w ramach profilaktyki nowotworów złośliwych. 

PRÓBKA KRWI DO BADANIA POBIERANA JEST W MIEJSCU ZAMIESZKANIA PACJENTA (WIZYTY DOMOWE) - W KATOWICACH, KRAKOWIE, WROCŁAWIU, WARSZAWIE, ŁODZI, GDAŃSKU, GDYNI, SOPOCIE, POZNANIU, SZCZECINIE ORAZ RZESZOWIE.

Jest to badanie pomocne we wczesnym wykrywaniu nowotworów:

  • wątroby
  • pęcherzyka żółciowego
  • trzustki
  • nerek
  • pęcherza moczowego
  • jelita grubego

Trucheck Cukrzyca - nowoczesne, nieinwazyjne badanie krwi w kierunku nowotworów, przeznaczone dla osób z cukrzycą typu 2 

  • Osoby, u których występuje cukrzyca typu 2, są bardziej narażone na wystąpienie takich nowotworów jak rak wątroby, trzustki, nerki, jelita grubego, pęcherza moczowego czy pęcherzyka żółciowego. Celem oferowanego badania Trucheck jest wczesne wykrycie takich nowotworów - wczesna diagnoza to większa szansa na pokonanie choroby.
  • Testy Trucheck są wynikiem wieloletniej współpracy międzynarodowej, badań naukowych i innowacji, zostały przetestowane na grupie ponad 40000 osób. Jest to najnowocześniejsze nieinwazyjne narzędzie, pozwalające na wykrycie nowotworów zlośliwych. Do wykonania takiego badania niezbędna jest tylko pobrana od Pacjenta próbka krwi żylnej. 
  • W ramach badania Trucheck wykrywana jest obecność skupisk krążących komórek nowotworowych (CTCs, ang. circulating tumor cells). Komórki te uwalniane są przez nowotwory złośliwe i występują we krwi Pacjentów onkologicznych, nie są natomiast wykrywalne we krwi osób zdrowych.
  • Specyficzność badań Trucheck wynosi 99.9%, a ich czułość 92,1%. Testy Trucheck wykrywają nowotwory niezależnie od ich stopnia zaawansowania, co pozwala na wykrycie schorzenia nawet na wczesnym etapie rozwoju. 

Trucheck Cukrzyca - badanie krwi w kierunku nowotworów, dla osób z cukrzycą


4799.00 na stronie
Technologia badania:
Immunocytochemia fluorescencyjna
Czas oczekiwania na wynik:
do 15 dni roboczych od dostarczenia próbki do laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce